URailRail
Rail 1,5m
230V Signaalwit (Verkort tot 139 cm)
230V Signaalwit (Verkort tot 139 cm)
De levertijd wordt bij een individuele inkorting tot 2 dagen langer. Individueel ingekorte rails kunnen niet worden geruild. Je ontvangt alleen de ingekorte rail in de door jou gewenste lengte, het afgezaagde overblijfsel kan niet worden gebruikt en gooien we daarom weg.
- Eindkappen voor het afsluiten van de rail worden bij de afzonderlijk verkrijgbare voedingen meegeleverd.
- Niet vergeten: verbinding direct mee bestellen!
- Oppervlak/kleur: wit
URail Rail 1,5m 230V Signaalwit (Verkort tot 139 cm)
- Eindkappen voor het afsluiten van de rail worden bij de afzonderlijk verkrijgbare voedingen meegeleverd.
- Niet vergeten: verbinding direct mee bestellen!
- Oppervlak/kleur: wit
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 18 x T: 21 mm |
| Lengte | 1,5 m |
| Gewicht netto | 592 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Signaalwit |
| Materiaal | Aluminium |
| Montage | |
|---|---|
| URail Inline Adapter | N.v.t. |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Max. vermogen | max. 1000 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse I |
| Techniek | Toebehoren zonder lampen |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






























