URailRail
Rail 1m
230V Zwart mat (Verkort tot 55 cm)
230V Zwart mat (Verkort tot 55 cm)
De levertijd wordt bij een individuele inkorting tot 2 dagen langer. Individueel ingekorte rails kunnen niet worden geruild. Je ontvangt alleen de ingekorte rail in de door jou gewenste lengte, het afgezaagde overblijfsel kan niet worden gebruikt en gooien we daarom weg.
- Oppervlak/kleur: zwart mat
- Niet vergeten: verbinding direct mee bestellen!
- Eindkappen voor het afsluiten van de rail worden bij de afzonderlijk verkrijgbare voedingen meegeleverd.
URail Rail 1m 230V Zwart mat (Verkort tot 55 cm)
- Oppervlak/kleur: zwart mat
- Niet vergeten: verbinding direct mee bestellen!
- Eindkappen voor het afsluiten van de rail worden bij de afzonderlijk verkrijgbare voedingen meegeleverd.
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 18 x T: 21 mm |
| Lengte | 1 m |
| Gewicht netto | 356 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Zwart mat |
| Materiaal | Aluminium |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| URail Inline Adapter | N.v.t. |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Max. vermogen | max. 1000 W |
| Techniek | Toebehoren zonder lampen |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| 850°C test | 850°C test |
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






































