URailRail
Rail 50 cm
230V Wit (Verkort tot 22 cm)
230V Wit (Verkort tot 22 cm)
De levertijd wordt bij een individuele inkorting tot 2 dagen langer. Individueel ingekorte rails kunnen niet worden geruild. Je ontvangt alleen de ingekorte rail in de door jou gewenste lengte, het afgezaagde overblijfsel kan niet worden gebruikt en gooien we daarom weg.
- Oppervlak/kleur: wit
- URail rail 0,5 m incl. montagehandleiding
- Niet vergeten: verbinding direct mee bestellen!
URail Rail 50 cm 230V Wit (Verkort tot 22 cm)
- Oppervlak/kleur: wit
- URail rail 0,5 m incl. montagehandleiding
- Niet vergeten: verbinding direct mee bestellen!
- Eindkappen voor het afsluiten van de rail worden bij de afzonderlijk verkrijgbare voedingen meegeleverd.
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 18 x T: 21 mm |
| Lengte | 0,5 m |
| Gewicht netto | 232 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| URail Inline Adapter | N.v.t. |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Max. vermogen | max. 1000 W |
| Techniek | Toebehoren zonder lampen |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| 850°C test | 850°C test |
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |








































