LED-wandlamp
Flame insectvriendelijk
IP44 hoekig 58x103mm 2200K 4W 265lm 230V 75° Antraciet Metaal
IP44 hoekig 58x103mm 2200K 4W 265lm 230V 75° Antraciet Metaal
- bescherming van insecten door bewust gebruik van de kleurtemperatuur
- De gouden lichtkleur zorgt voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
LED-wandlamp Flame insectvriendelijk IP44 hoekig 58x103mm 2200K 4W 265lm 230V 75° Antraciet Metaal
- bescherming van insecten door bewust gebruik van de kleurtemperatuur
- De gouden lichtkleur zorgt voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
- IP-bescherming: IP44 - spatwaterdicht
- Geschikt voor gebruik buitenshuis
- Voor aantrekkelijke lichtaccenten aan buitenmuren
- Voor een gezellige en insectvriendelijke avondverlichting
- Goudkleurig licht – trekt minder insecten aan en zorgt voor een aangename sfeerverlichting rondom het huis
- Decoratieve verlichtingseffecten bepalen de scènes aan de wand
- Efficiënte LED-techniek
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 75 x B: 58 x T: 103 mm |
| Gewicht netto | 436 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | hoekig |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | G |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 265 lm |
| Uitstraalhoek | 75 ° |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 2200 K |
| lichtstroom LED-module | 350 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| IP Bescherming | IP44 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse I |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 5,2 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| Trafo hoogte | 21 mm |
| Trafo breedte | 29 mm |
| Trafo diepte | 59 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























