- Set bevat 3x 28522
- Allroundlamp voor licht rondom
- Kleurtemperatuur: 1700 K - goudlicht
1879 Filament 230 V LED-gloeilamp E27 3x470lm 3x6W 1700K dimbaar Goud
- Set bevat 3x 28522
- Allroundlamp voor licht rondom
- Kleurtemperatuur: 1700 K - goudlicht

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 104 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Gewicht netto | 138 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Standaardvorm |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energieverbruik | 6 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lumenbehoud 6.000 uur | 80 % |
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 75 % |
| Aantal schakelcycli vóór een voortijdig defect >= | 50000 |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 1700 K |
| Nominale lichtstroom | 470 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | met dimmer R+C vr elektr. trafo's+230 V lampen |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 42 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 6 W |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Vervangbaar | 7 nicht betroffen. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























