€ 61,95*
incl. btw
- Tafellamp voor de verlichting van woon-, slaap- of eetkamer
- Goudkleurige metalen voet voor een elegante glamoureuze look
- Tovert mooie lichtaccenten tevoorschijn en past perfect bij de nieuwste woontrends
Pauleen LED-tafellamp Noble Purity E27 max. 20W Wit/Champagnegoud
Met de goudkleurige metalen voet en het witte opaalglas is de tafellamp Noble Purity een echte blikvanger in een glamourlook. Ze geeft de ruimte net dat beetje extra met een snufje nostalgie. Dankzij het elegante, maar sobere design laat de lamp zich op nagenoeg elke tafel plaatsen. In de lamp kun je elke lichtbron met een E27 fitting schroeven. De tafellamp Noble Purity wordt geleverd inclusief kabel, stekker en een snoerschakelaar voor het in- en uitschakelen. Jouw Pauleen product is dus volstrekt ongecompliceerd: gewoon neerzetten, verlichtingsmiddel aanbrengen en genieten. Pauleen staat voor mooie, trendy lampen en decoratieve verlichtingsideeën, waarmee je een gezellige sfeer creëert in je eigen huis.
- Tafellamp voor de verlichting van woon-, slaap- of eetkamer
- Goudkleurige metalen voet voor een elegante glamoureuze look
- Tovert mooie lichtaccenten tevoorschijn en past perfect bij de nieuwste woontrends
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 152 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 232 mm |
| Gewicht netto | 1138 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Wit, Champagnegoud |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| Stoffen kabel | Stoffen kabel |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Stekker | Platte eurostekker (type C-CEE 7/16) |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | Armatuur zonder lamp |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| Max. vermogen | max. 20 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |























