1879Filament 230 V
LED Globe G125 E27
230lm 4W 1800K dimbaar Goud
230lm 4W 1800K dimbaar Goud
- Ruimteverlichting rondom
- Moderne LED-techniek
- Klassiek mooi
1879 Filament 230 V LED Globe G125 E27 230lm 4W 1800K dimbaar Goud
- Ruimteverlichting rondom
- Moderne LED-techniek
- Klassiek mooi
- Dimbaar
- Kleurtemperatuur: 1800 K - goudlicht

| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 175 mm |
| Gewicht netto | 77 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Globe |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energieverbruik | 4 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 75 % |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 230 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 1800 K |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4 W |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 23 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | met dimmer R+C vr elektr. trafo's+230 V lampen |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























