Artikelnummer:
94715
LED-bolderlamp
Capea insectvriendelijk
IP44 500mm 2200K 6W 450lm 230V 98° Antraciet Aluminium
IP44 500mm 2200K 6W 450lm 230V 98° Antraciet Aluminium
€ 68,95*
incl. btw
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
- Goudkleurig licht – trekt minder insecten aan en zorgt voor een aangename sfeerverlichting rondom het huis
- Uitstraalhoek van 360° voor gelijkmatige verlichting
LED-bolderlamp Capea insectvriendelijk IP44 500mm 2200K 6W 450lm 230V 98° Antraciet Aluminium
De bolderlamp Capea met een vermogen van 6W creëert aantrekkelijke verlichtingseffecten en verhoogt de veiligheid door buitengebieden te verlichten. Het armaturen voor de badkamer verlicht opritten en paden gelijkmatig en veilig. De Solar lampen produceren warm goudkleurig licht (2200 K) met een lage blauwe component. Volgens studies trekt warm, langgolvig licht over het algemeen minder nachtinsecten aan dan koel wit licht. Het warme gouden licht creëert een aangename sfeer rond het huis.
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
- Goudkleurig licht – trekt minder insecten aan en zorgt voor een aangename sfeerverlichting rondom het huis
- Uitstraalhoek van 360° voor gelijkmatige verlichting
- Bolderlamp voor optimale verlichting van paden
- Geschikt voor gebruik buitenshuis
- IP-bescherming: IP44 - spatwaterdicht
- Voor een gezellige en insectvriendelijke avondverlichting
- LED-verlichtingsmiddel in de levering begrepen
- Perfect voor de verlichting van de entree
- De gouden lichtkleur zorgt voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 500 x B: 130 x T: 172 mm |
| Gewicht netto | 993 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 450 lm |
| Uitstraalhoek | 98 ° |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 2200 K |
| lichtstroom LED-module | 580 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 6 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 45 W |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| IP Bescherming | IP44 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse I |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|6 bedrijfsapparaat is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 8 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 8 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























