LED-hanglamp3-Step-Dim
Puric Pane
2700K 6x350lm 6x4,5W Zwart dimbaar
2700K 6x350lm 6x4,5W Zwart dimbaar
- Dimbaar
- Zwenkbaar
- Helderheid instelbaar op 3 standen
LED-hanglamp 3-Step-Dim Puric Pane 2700K 6x350lm 6x4,5W Zwart dimbaar
- Dimbaar
- Zwenkbaar
- Helderheid instelbaar op 3 standen
- Geschikt voor plafondmontage
- Pendelhoogte instelbaar bij montage
- LED-verlichtingsmiddel (vast ingebouwd) in de levering begrepen
- Gelijkmatig ruimtelicht op basis van de modernste LED-techniek
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 1500 x B: 1000 x T: 232 mm |
| Pendellengte | 30-150 cm |
| Baldakijndiepte | 38 mm |
| Baldakijnbreedte | 422 mm |
| Gewicht netto | 2549 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | langwerpig |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 350 lm |
| lichtstroom LED-module | 450 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 55 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Dimmeregeling | met normale lichtschakelaar in 3 stappen dimbaar |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 160 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,5 W |
| Toepassingen uitrusting | 6x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 28 W |
| Verstelbaarheid | in hoogte verstelbaar |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 30 VA |
| Trafo hoogte | 27 mm |
| Trafo breedte | 45 mm |
| Trafo diepte | 133 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |




























