Artikelnummer:
94948
LED-inbouwlamp
Base GU10 Flat draaibaar
4W 400lm 230V 2700K Staal geborsteld
4W 400lm 230V 2700K Staal geborsteld
€ 12,95*
incl. btw
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
LED-inbouwlamp Base GU10 Flat draaibaar 4W 400lm 230V 2700K Staal geborsteld
De Staal geborsteld LED inbouwlamp Base met 4W overtuigt niet alleen door zijn functies, maar ook door zijn Flat GU10 reflector. Met een inbouwdiepte van slechts 55 mm is hij daarom ideaal voor inbouw in vlakke verlaagde plafonds. De Kleurtemperatuur van 2700 K zorgt voor een aangenaam warmwit licht dat dankzij de zwenkfunctie precies kan worden gericht waar het nodig is. Dankzij de standaard boordiameter van 68 mm kan de armaturen voor de badkamer snel worden geïnstalleerd en flexibel achteraf worden gemonteerd. Robuuste metalen ringen zorgen voor een hoogwaardige uitstraling en garanderen een langdurig gebruik.
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 90 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| diepte holle ruimte | 40 mm |
| Gewicht netto | 153 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Staal geborsteld |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | E |
| Energieverbruik | 4 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 25000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 400 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4 W |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Zwenkbereik voor IBL | 20 ° |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 46 W |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Dimbaar | Nee |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



















