Artikelnummer:
92454
LED-inbouwlamp
Nova Enkele lamp
rond 84mm 50° 2,8W 505lm 230V 4000K Staal geborsteld
rond 84mm 50° 2,8W 505lm 230V 4000K Staal geborsteld
€ 29,95*
incl. btw
- Set van 1 armatuur incl. LED-module
- EBL-set van energie-efficiëntieklasse A (LED-module)
- Grondstofbesparend dankzij lange levensduur van 50.000 h
LED-inbouwlamp Nova Coin Enkele lamp rond 84mm 50° 2,8W 505lm 230V 4000K Staal geborsteld
De Nova Coin EBL set in staal geborsteld is de innovatieve productoplossing voor energiezuinige en duurzame verlichting. De set bestaat uit een hoogwaardige alu lichtbehuizing en krachtige LEDCoins, die dankzij hun energie-efficiëntieklasse A het stroomverbruik aanzienlijk verlagen. Dit is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor je portemonnee dankzij de lagere energiekosten. Met een lichtopbrengst van 505 lm/2,8W en een levensduur tot 50.000 uur biedt de set een aangenaam licht dat bijzonder lang meegaat. De Nova Coin set maakt ook indruk door de zwenkbaarheid van de inbouwlamp. Hierdoor kan het licht flexibel worden gericht en dus individueel worden aangepast aan de vereisten van de ruimte. Het tijdloze ontwerp past naadloos in elk woonconcept en baadt de ruimte in een aangenaam neutraal wit licht. De maandag is bijzonder eenvoudig en efficiënt dankzij de koppelbare en verwisselbare Coins, de geringe inbouwdiepte van slechts 45 mm en de 230 V directe aansluiting. De Nova Coin EBL set is daarom een efficiënte en ongecompliceerde verlichtingsoplossing die aan de hoogste eisen voldoet.
- Set van 1 armatuur incl. LED-module
- EBL-set van energie-efficiëntieklasse A (LED-module)
- Grondstofbesparend dankzij lange levensduur van 50.000 h
- Kleurtemperatuur: 4000 K - neutraal wit
- Hoogwaardig materiaal van persgegoten aluminiu
- Tijdloos design voor individuele woonconcepten
- Hoge flexibiliteit dankzij zwenkbaarheid
- Directe aansluiting op 230V dankzij koppelbare Coins.
- Geringe inbouwdiepte van de Nova Coin inbouwlampen
- Eenvoudige installatie van de inbouwlampen
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 84 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| diepte holle ruimte | 30 mm |
| Gewicht netto | 234 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Staal geborsteld |
| Materiaal | Aluminium |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | A |
| Energieverbruik | 3 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 50000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 505 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 92 ° |
| Kleurtemperatuur | Neutraal wit, 4000 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 2,8 W |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Zwenkbereik voor IBL | 50 ° |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 50 W |
| Sokkel/Lampvoet | Coin |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Dimbaar | Nee |
| IP Bescherming | IP23 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 2,8 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 5,7 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






















