Artikelnummer:
92455
LED-inbouwlamp
Nova Set van 3
rond 84mm 50° 3x2,8W 3x505lm 230V 4000K Wit mat
rond 84mm 50° 3x2,8W 3x505lm 230V 4000K Wit mat
€ 83,95*
incl. btw
- Set van 3 armaturen incl. LED-module
- EBL-set van energie-efficiëntieklasse A (LED-module)
- Grondstofbesparend dankzij lange levensduur van 50.000 h
LED-inbouwlamp Nova Coin Set van 3 rond 84mm 50° 3x2,8W 3x505lm 230V 4000K Wit mat
De Nova Coin EBL set in wit mat is de innovatieve productoplossing voor energiezuinige en duurzame verlichting. Met een hoogwaardige aluminium lichtbehuizing worden de krachtige LEDCoins aangeboden als een praktische set van 3, die het stroomverbruik aanzienlijk verlagen dankzij energie-efficiëntieklasse A. Dit is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor je portemonnee dankzij de lagere energiekosten. Met een lichtopbrengst van 505 lm/2,8W per stuk en een levensduur tot 50.000 uur biedt de set een aangenaam licht dat bijzonder lang meegaat. De drie Nova Coin Inbouwlampen maken ook indruk door hun zwenkbaarheid, waardoor het licht flexibel kan worden gericht en dus individueel kan worden aangepast aan de eisen van de ruimte. Hun tijdloze ontwerp past naadloos in elk woonconcept en baadt de ruimte in een aangenaam neutraal wit licht. De maandag is bijzonder eenvoudig en efficiënt dankzij de koppelbare en verwisselbare Coins, de geringe inbouwdiepte van slechts 45 mm en de 230 V directe aansluiting. Dit maakt de Nova Coin EBL set van 3 tot een efficiënte en ongecompliceerde verlichtingsoplossing die aan de hoogste eisen voldoet.
- Set van 3 armaturen incl. LED-module
- EBL-set van energie-efficiëntieklasse A (LED-module)
- Grondstofbesparend dankzij lange levensduur van 50.000 h
- Kleurtemperatuur: 4000 K - neutraal wit
- Hoogwaardig materiaal van persgegoten aluminiu
- Tijdloos design voor individuele woonconcepten
- Hoge flexibiliteit dankzij zwenkbaarheid
- Directe aansluiting op 230V dankzij koppelbare Coins.
- Geringe inbouwdiepte van de Nova Coin inbouwlampen
- Eenvoudige installatie van de inbouwlampen
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 84 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| diepte holle ruimte | 30 mm |
| Gewicht netto | 435 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Wit mat |
| Materiaal | Aluminium |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | A |
| Energieverbruik | 3 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 50000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 505 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 92 ° |
| Kleurtemperatuur | Neutraal wit, 4000 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 2,8 W |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Zwenkbereik voor IBL | 50 ° |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 50 W |
| Sokkel/Lampvoet | Coin |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Dimbaar | Nee |
| IP Bescherming | IP23 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 2,8 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 5,7 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

























