Artikelnummer:
92273
LED-inbouwlamp
Nova GU10 Flat draaibaar
3x4,9W 3x550lm 230V 2700K Alu gedraaid
3x4,9W 3x550lm 230V 2700K Alu gedraaid
€ 48,95*
incl. btw
- Set van 3 armaturen incl. LED-module
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
LED-inbouwlamp Nova GU10 Flat draaibaar 3x4,9W 3x550lm 230V 2700K Alu gedraaid
De Alu gedraaiden Nova Inbouwlampen in een praktische set van 3 met 3x4,9 W overtuigen niet alleen door hun technische functies, maar ook door hun vlakke GU10 Flat reflector. Met een inbouwdiepte van slechts 55 mm zijn ze daarom ideaal voor inbouw in vlakke verlaagde plafonds. De Kleurtemperatuur van 2700 K zorgt voor een aangenaam warmwit licht dat dankzij de zwenkfunctie precies kan worden gericht waar het nodig is. Dankzij de standaard boordiameter van 68 mm kunnen de armaturen voor de badkamer snel worden geïnstalleerd en flexibel achteraf worden gemonteerd. Robuuste metalen ringen zorgen voor een hoogwaardige uitstraling en garanderen een langdurig gebruik.
- Set van 3 armaturen incl. LED-module
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 84 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| diepte holle ruimte | 40 mm |
| Gewicht netto | 494 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Alu gedraaid |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | E |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 25000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 550 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Zwenkbereik voor IBL | 50 ° |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 62 W |
| IP Bescherming | IP23 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,9 W |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

























