Artikelnummer:
92277
LED-inbouwlamp
Nova GU10 Flat stijf
IP44 4,9W 550lm 230V 2700K Staal geborsteld
IP44 4,9W 550lm 230V 2700K Staal geborsteld
€ 15,95*
incl. btw
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
LED-inbouwlamp Nova GU10 Flat stijf IP44 4,9W 550lm 230V 2700K Staal geborsteld
Naast de technische functies is de Staal geborstelde Nova inbouwlamp met 4,9 W bijzonder indrukwekkend dankzij de platte GU10 Flat reflector. Met een inbouwdiepte van slechts 55 mm is ze daarom ideaal voor inbouw in vlakke verlaagde plafonds. Dankzij de hoge IP44-bescherming is de inbouwlamp beschermd tegen spatwater en kan ze ook zonder aarzeling in badkamers of buitenruimtes worden geïnstalleerd. De Kleurtemperatuur van 2700 K zorgt voor een aangenaam warmwit licht. Dankzij de standaard boordiameter van 68 mm kan de armatuur snel worden geïnstalleerd en flexibel achteraf worden gemonteerd. Robuuste metalen ringen zorgen voor een hoogwaardige uitstraling en garanderen een langdurig gebruik.
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Geschikt voor vochtige ruimtes zoals badkamers dankzij beschermingsklasse IP44
- Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 78 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| diepte holle ruimte | 40 mm |
| Gewicht netto | 253 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Staal geborsteld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | E |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 25000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 550 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 62 W |
| IP Bescherming | IP44 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,9 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

























