Artikelnummer:
71021
LED-paneel
Abia
rond 300mm 22W 2200lm 4000K Wit
rond 300mm 22W 2200lm 4000K Wit
€ 39,95*
incl. btw
- Gesatineerde kunststofbedekking voor een subtiele lichtverstrooing
- Gelijkmatig ruimtelicht op basis van de modernste LED-techniek
- Bijzonder platte constructie
LED-paneel Abia rond 300mm 22W 2200lm 4000K Wit
De ronde Abia panelen in Wit bieden een zeer vlakke installatiehoogte en gesatineerde kunststofbedekking voor een subtiele lichtverstrooing. Het onopvallende ontwerp en de duidelijke lijnen passen bij huiselijke, moderne stijlen en architecturale sferen en zijn bijzonder geschikt voor gebruik in woonkamers, gangen of kantoren. Met een Kleurtemperatuur van 4000 K geeft de panelen neutraal wit, eerder functioneel licht.
- Gesatineerde kunststofbedekking voor een subtiele lichtverstrooing
- Gelijkmatig ruimtelicht op basis van de modernste LED-techniek
- Bijzonder platte constructie
- LED-verlichtingsmiddel (vast ingebouwd) in de levering begrepen
- Voor de rechtstreekse 230 V-aansluiting
- Kleurtemperatuur: 4000 K - neutraal wit
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 30 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Gewicht netto | 750 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | E |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Neutraal wit, 4000 K |
| Nominale lichtstroom | 2200 lm |
| lichtstroom LED-module | 3200 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 186 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 22 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|6 bedrijfsapparaat is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 24 W |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 26 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |





















