LED-tafellampSmart Home Zigbee 3.0
Puric Pane
2700K 300lm 3W Zwart
2700K 300lm 3W Zwart
- Creëert een gezellige woonsfeer met licht in de woonkamer, slaapkamer, hal etc.
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Kabel met stof ommanteld
LED-tafellamp Smart Home Zigbee 3.0 Puric Pane 2700K 300lm 3W Zwart
- Creëert een gezellige woonsfeer met licht in de woonkamer, slaapkamer, hal etc.
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Kabel met stof ommanteld
- Paulmann Zigbee producten kunnen algemeen worden gebruikt met elke Smart Home centrale die beschikt over een Zigbee interface
- Efficiënte LED-techniek
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 65 x B: 160 x T: 82 mm |
| Gewicht netto | 1253 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Stoffen kabel | Stoffen kabel |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Met stekkertrafo | Met stekkertrafo |
| Stekker | Platte eurostekker (type C-CEE 7/16) |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | E |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 300 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 48 ° |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| lichtstroom LED-module | 360 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimmeregeling | met Smart Home |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 3 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 35 W |
| Compatibel Smart Home techniek | Zigbee |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | draaibaar en kantelbaar |
| Dimbaar | Ja |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 6 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 8 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Protocoltype | Zigbee 3.0 |
| Zigbee certificering | Zigbee_certified |
| Radiofrequentie | 2,4 GHz |
| Radiobereik (Vrij veld) | 20 m |
| Compatibele smart home-systemen | Amazon Echo Smart Speaker met Zigbee 3.0-interface|Philips Hue Bridge 2 en Pro (behalve Hue Entertainment) |










































