LED-wandarmatuur voor buiten
Zenera zeewater bestendig
IP44 150x194mm 3000K 10W 700lm 230V Antraciet Metaal
IP44 150x194mm 3000K 10W 700lm 230V Antraciet Metaal
- Kleurtemperatuur: 3000 K - warmwit
- Voor de rechtstreekse 230 V-aansluiting
- IP-bescherming: IP44 - spatwaterdicht
LED-wandarmatuur voor buiten Zenera zeewater bestendig IP44 150x194mm 3000K 10W 700lm 230V Antraciet Metaal
- Kleurtemperatuur: 3000 K - warmwit
- Voor de rechtstreekse 230 V-aansluiting
- IP-bescherming: IP44 - spatwaterdicht
- LED-verlichtingsmiddel (vast ingebouwd) in de levering begrepen
- Decoratieve verlichtingseffecten bepalen de scènes aan de wand
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 149 x B: 150 x T: 194 mm |
| Gewicht netto | 302 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 3000 K |
| Nominale lichtstroom | 700 lm |
| lichtstroom LED-module | 1100 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 90 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 85 W |
| IP Bescherming | IP44 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse I |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 10 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|6 bedrijfsapparaat is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 14 W |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 15 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























