Artikelnummer:
28682
€ 32,95*
incl. btw
- Klassiek mooi
- Warm en gezellig licht in de stijl van de kooldraad
- Dimbaar
Modern Classic Edition Standaard 230 V LED Globe Ringspiegel E27 640lm 6,5W 2700K dimbaar Ringspiegel zwart mat
De ringspiegel-globelamp met een vermogen van 6,5 watt en een diameter van 125 verspreidt licht in alle richtingen. De ideale lamp voor pendels en andere plafondlampen. De lamp heeft een aangename, warmwitte lichtkleur en past in elke normale E27-fitting.
- Klassiek mooi
- Warm en gezellig licht in de stijl van de kooldraad
- Dimbaar
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 174 mm |
| Gewicht netto | 100 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Globe |
| Kleur | Ringspiegel zwart mat |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) | F |
| Energieverbruik | 7 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 93 % |
| Aantal schakelcycli vóór een voortijdig defect >= | 50000 |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 640 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 6,5 W |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 50 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | met dimmer R+C vr elektr. trafo's+230 V lampen |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
























