NeordicHanglamp
Nordin
E27 max. 60W Zwart/Marmer/Koper mat dimbaar Marmer
E27 max. 60W Zwart/Marmer/Koper mat dimbaar Marmer
- Pendel in stijlvolle vintagelook
- Pendellengte: 2 m
- Voor verlichtingsmiddelen met E27-fitting tot max. 20 watt
Neordic Hanglamp Nordin E27 max. 60W Zwart/Marmer/Koper mat dimbaar Marmer
- Pendel in stijlvolle vintagelook
- Pendellengte: 2 m
- Voor verlichtingsmiddelen met E27-fitting tot max. 20 watt
- Niet vergeten: bestel het bijpassende verlichtingsmiddel direct mee!
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| glaslengte | 80 mm |
| Pendellengte | 190 cm |
| Baldakijndiepte | 25 mm |
| Baldakijnbreedte | 100 mm |
| Gewicht netto | 826 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Koper mat, Marmer, Zwart |
| Materiaal | Marmer |
| Handmade | Handmade |
| Stoffen kabel | Stoffen kabel |
| Aanwijzing natuurlijke materialen | Onze producten van natuurlijke materialen en handgemaakt glas zijn uniek. Ze zijn in kleur en structuur onderhevig aan natuurlijke schommelingen. |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | De lamp is dimbaar. De dimbaarheid is afhankelijk van het gebruikte verlichtingsmiddel. |
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Max. vermogen | max. 60 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | Armatuur zonder lamp |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Verstelbaarheid | in hoogte verstelbaar |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |


































