Plug & ShineLED-grondinbouwlamp
Floor Enkele lamp Insect-vriendelijk
IP67 2200K 4,5W Antraciet
IP67 2200K 4,5W Antraciet
- Grondopbouwlamp voor vlakke verlichting
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
- Combineerbaar met alle armaturen en accessoires uit de Plug & Shine-serie
Plug & Shine LED-grondinbouwlamp Floor Enkele lamp Insect-vriendelijk IP67 2200K 4,5W Antraciet
- Grondopbouwlamp voor vlakke verlichting
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
- Combineerbaar met alle armaturen en accessoires uit de Plug & Shine-serie
- IP-bescherming: IP67 - beschermd tegen tijdelijk onderdompelen
- Goudkleurig licht – trekt minder insecten aan en zorgt voor een aangename sfeerverlichting rondom het huis
- De gouden lichtkleur zorgt voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht
- Voor een gezellige en insectvriendelijke avondverlichting
- Belastbaar bis 500 kg
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 98 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 92 mm |
| Inbouwdiameter | 96 mm |
| Inbouwdiepte | 92 mm |
| diepte holle ruimte | 77 mm |
| Gewicht netto | 351 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | cilindrisch |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | G |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 180 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 2200 K |
| lichtstroom LED-module | 360 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4,5 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 25 W |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| IP Bescherming | IP67 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Max. belastbaarheid | 500 kg |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 4,5 W |
| Spanning | 24 V |
| Soort spanning | DC |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






















































