Artikelnummer:
94633
ULineRiem
Bol Starterset
5m 12W Zwart
5m 12W Zwart
€ 234,00*
incl. btw
- Waardevolle set met aantrekkelijk prijsvoordeel
- ULine riem-systeem starterset
- ULine riem-systeem licht incl. installatie-instructies
ULine Riem Bol Starterset 5m 12W Zwart
De Starter Set Bol is de perfecte manier om kennis te maken met het ULine-system. Hij is verkrijgbaar tegen een gereduceerde prijs en bevat de Bol-hangarmatuur, een 5 meter lange zwarte gordel, klemmen, de rechte beugel, eindkappen, afdekkappen, een voeding, een transformatorafdekking en een Trafo. Alle onderdelen zijn perfect op elkaar afgestemd en zorgen voor een eenvoudige installatie. Extra armaturen en houders kunnen individueel worden toegevoegd om de lichtinrichting optimaal aan te passen aan je eigen behoeften en interieurontwerpen. Het ULine-riemsysteem is een innovatieve oplossing voor unieke lichtbelevingen in alle ruimtes en maakt een gerichte lichtregie op muren, plafonds en vloeren mogelijk.
- Waardevolle set met aantrekkelijk prijsvoordeel
- ULine riem-systeem starterset
- ULine riem-systeem licht incl. installatie-instructies
- Onzichtbare 48V voeding voor een strakke look zonder zichtbare draden
- Inclusief 1x Bol-pendelarmatuur, 5 m zwarte gordel, 4x klem, 2x rechte houder, 2x eindkap, 2x afdekkap, voeding, transformatorafdekking en 60 W Trafo.
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 250 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 40 mm |
| Lengte | 5 m |
| Gewicht netto | 2465 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 335 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 90 Ra |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 3000 K |
| lichtstroom LED-module | 1245 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 12 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 85 W |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| Max. vermogen | max. 60 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Aantal LEDs per meter | 6 |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur.|5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 14 W |
| Spanning | 230/48 V |
| Trafo | |
|---|---|
| Vermogen trafo | 60 VA |
| Trafo hoogte | 29 mm |
| Trafo breedte | 43 mm |
| Trafo diepte | 137 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























