Artikelnummer:
28950
€ 10,95*
incl. btw
- Van hoogwaardig glas
- Warm en gezellig licht in de stijl van de kooldraad
- Efficiënte LED-techniek
Vintage Edition LED-kolf E27 230V 250lm 4,8W 1800K Goud
De vintage kolflamp met een vermogen van 4,8W geeft zijn licht in alle richtingen af. Kolflampen zorgen voor het perfecte vintage gevoel en zijn een echte blikvanger in retropendels. De lamp heeft een aangename, gouden lichtkleur en past in elke normale E27-fitting.
- Van hoogwaardig glas
- Warm en gezellig licht in de stijl van de kooldraad
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 140 mm |
| Diameter | 64 mm |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Speciale lampen |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 75 % |
| Levensduur | 15000 h |
| Opgegeven levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 1.800 K, 1800 K |
| Nominale lichtstroom | 250 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | SDCM 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Opgegeven nuttige lichtstroom | 250 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 25 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,8 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |


















